media-contact-iphone
Dlaczego media contact premium?
Specjalizujemy się w outsourcingu usług Call Center, wsparciu firm w zakresie komunikacji bezpośredniej z ich klientami oraz w obsłudze ruchu telekomunikacyjnego przychodzącego dla połączeń telefonicznych o podwyższonej opłacie (Premium Rate).
Dla naszych Klientów tworzymy programy lojalnościowe, loterie promocyjne, konkursy, a także promocje konsumenckie tworząc na ich potrzeby całe kampanie BTL, ATL oraz PR.

W naszych akcjach wykorzystujemy zdrapki i systemy gier promocyjnych, marketing mobilny (SMS) oraz dedykowane serwisy internetowe (WWW). Kreujemy i produkujemy materiały POS, kupujemy, konfekcjonujemy i wysyłamy nagrody.
Koncentrujemy się na indywidualnych wymaganiach i potrzebach każdego naszego klienta i specyfice jego rynku, zapewniając mu wsparcie doświadczonej kadry na każdym etapie współpracy, od konceptu przez wdrożenie aż do obsługi dedykowanego projektu.

Każdy klient jest dla nas ważny i traktowany w sposób indywidualny.

Nasza wiedza, potencjał i wieloletnie doświadczenie z zakresu call center, marketingu, sprzedaży oraz organizacji konkursów, loterii promocyjnych i programów lojalnościowych pozwalają zastosować optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Zespół naszych ekspertów posiadających dużą wiedzę i doświadczenie zapewnia wysoką jakość oraz efektywność prowadzonych przez nas projektów. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania, oryginalne pomysły, posiadany potencjał i specjalistyczne analizy gwarantujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo, wysoki poziom usług, optymalizację kosztów i oszczędność czasu.

Nasi konsultanci są starannie dobrani pod względem posiadanych umiejętności i predyspozycji, stale szkoleni i zapoznawani z technikami prowadzenia rozmowy i sprzedaży przez telefon. Doświadczona i właściwie zmotywowana kadra oraz nowoczesny sprzęt i autorskie oprogramowanie to gwarancja jakości i efektywności naszego działania. Po rozpoznaniu potrzeb klienta skutecznie dobieramy właściwe formy komunikacji. Oferujemy uruchomienie projektów Call Center w bardzo krótkim czasie i przy niewielkich nakładach.

Współpraca z nami to możliwość dostępu do najnowszych rozwiązań w dziedzinie budowania relacji z klientem oraz bardzo skutecznych kanałów bezpośredniej komunikacji z odbiorcami Państwa produktów i usług. Dzięki nam obniżą Państwo koszt pozyskania klienta oraz zbudują przewagę konkurencyjną nad innymi firmami w swojej branży.
Wspieramy naszych partnerów w budowaniu i pielęgnowaniu relacji z ich klientami. Wiemy, że właściwa komunikacja z klientem i odpowiednia reakcja na jego potrzeby, to fundament pozycji rynkowej naszego partnera.

Skontaktuj się